Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбувся круглий стіл за участю представників Державної служби зайнятості України

Новина
15.11.2019

15.11.2019 року о 10.00 годині в сесійній залі Петриківської селищної ради відбувся круглий стіл за участю представників Державної служби зайнятості України - директора Департаменту реалізації політики зайнятості ДСЗ України Бершацької Л.В., директора Дніпропетровської обласної служби зайнятості Кузнецової В.П., заступника директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості МалоіваненкоР.М.,заступника директора – начальника відділу організації взаємодії з роботодавцями Дніпропетровського обласного центру Селякової Н.Ю. та директора Кам'янського  міського центру зайнятості Морохова О.О.

 Вступне слово було надано виконуючому обов’язки голови Петриківської селищної ради  Шевченку І.М., який розповів про досягнення та здобутки об’єднаної територіальної громади за час її існування з 2017 року.  Питання, які були заслухані на цьому заході, це співпраця Дніпропетровської обласної служби зайнятості з Петриківською об’єднаною громадою, робота з молоддю, працевлаштування випускників, створення нових робочих місць, офіційне працевлаштування робітників, навчання та перекваліфікація професій. Захід проходив в теплій дружній атмосфері. Учасники заходу ділилися враженнями від аналогічних зустрічей в інших  ОТГ, вказавши на проблеми, які виникають в громадах, поділилися досвідом, продемонстрували презентації. Взявши заключне слово,  виконуючий обов’язки голови Петриківської селищної ради Ігор Шевченко побажав всім учасникам натхнення, плідної співпраці та професійного зростання. Запросив всіх бажаючих відвідати Петриківку – туристичну.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше